sobota, 4 stycznia 2014

My room.

Tak jak obiecałam, tak jestem!
Ze zdjeciami mojego pokoju, który już niebawem będzie przeniesiony do innego pomieszczenia, chociaż wciąż się nad tym zastanawiam, bo przywiązałam się do niego i chyba nie umiałabym na nowo go zorganizować.:) 

A dzisiaj? Chyba żadnych planów już nie mam..
Trzymajcie się!

Hi, Hay, Hello!

Cześć!
Mam na imię Anja Anita, mam w tym roku 18 lat i postanowiłam od nowego roku znów zacząć pisać bloga, ponieważ chciałabym znów móc to kiedyś czytać i się śmiać. Może trochę opowiem o sobie, bo dawno mnie tutaj nie było, więc większość z was może nie pamiętać:)

 Więc jak już pisałam jestem Anja. Jestem dość specyficzna, podobają mi się rzeczy które was mogą nie bardzo interesować a czasami nawet obrzydzać. Nie wstydzę się tego jaka jestem, moim zdaniem to, że jestem specyficzna sprawia że jestem prawdziwą i nie powtarzalną sobą. Uczę się w 2 klasie technikum żywienia oraz w szkole muzycznej na instrumencie fortepian:) Rzeczy, miejsca, osoby które uwielbiam? Jestem wierną fanką Lecha Poznań, strasznie kocham muzykę Happysad tak samo jak członków tego zespołu, chciałam bym pojechac do Paryża i Londynu, uwielbiam Marilyn Monroe, bo zobaczycie w następnym poście, gdzie pokaże wam mój pokój.:) Kocham fotografować, prawie tak bardzo jak śpiewać. Czego nienawidzę? Chyba ludzi, przynajmniej większości, dla mnie świat mógłby toczyć się w jednym domu, gdzie byłaby cała moja rodzina i przyjaciele, reszta nie jest ważna! Więc to w sumie tyle. W tygodniu mieszkam w internacie także notki nie będą realizowane, ale na weekendy będę się starała tutaj zaglądać! 

W każdym razie dzisiaj nowa notka, wyczekujcie!:)